"TrustHemp atgal į ateitį"

Dėka mūsų aistros aktyviai bei sveikai gyvensenai, mes atradome kanapes (Cannabis Sativa) – augalą, kuris savo savybėmis aplenkia bet kokį sintetinį maisto papildą. Kuo labiau gilinomės į šį augalą, tuo labiau apstulbę tapome: Lietuvoje kanapės augalas yra žinomas jau daugiau kaip 5500 metų! Mūsų protėviai šį augalą naudojo kaip maistą, medžiagą rūbams gaminti ir be visa ko, augalą naudojo atliekant dvasinius ritualus. Labai gaila, tačiau istorija pakrypo netikėta linkme ir augalas ilgam buvo ištrintas iš mūsų kasdienybės, ko pasekoje praradome viena iš mūsų nacionalinių paveldų…

Norėdami suteikti antrą šansą atrasti šio augalo potencialui bei apčiuopiamai naudai, pristatome jums TrustHemp – gamtos dovanos jums!

 

TrustHemp - Organic Superfood


TrustHemp vertybės

TVARUMAS

Ekologija ir tvarumas yra mūsų prioritetai, todėl mes išskirtinai bendradarbiaujame su sertifikuotais bei ekologiškais kanapių ūkiais, įsikūrusiais Lietuvoje.

KOKYBĖ

Savo klientams mes tiekiame tik aukštos kokybės, natūralius bei pilnais naudingų medžiagų produktus, kurie geriną mūsų kasdienę gerovę.

SĄŽININGA PREKYBA

Visos gamybos bei tiekimo technologijos, susijusios su TrustHemp, yra paremtos sąžiningos prekybos principais.

AUGALINIAI PRODUKTAI

Visi mūsų produktai yra tinkami vegetarams bei veganams. Mes manome, kad jie yra netgi būtini, norint gauti pakankamą kiekį lengvai pasisavinamų augalinių baltymų, kurie sėkmingai pakeičia baltymus, gaunamus iš mėsos.

100% NATŪRALU

Visi mūsų produktai yra 100% organiški, užauginti be trąšų ar chemikalų, bei nėra genetiškai modifikuoti.

KLIENTAS PIRMOJE VIETOJE

Mes atiduodame visa save tam, kad į jūsų rankas atkeliavęs produktas jums paliktų neišdildomą įspūdį. Modernios užsegamos pakuotės yra patogios ilgalaikiam naudojimui bei išlaiko produktą šviežią iki paskutinės kruopelytės.

ATSAKOMYBĖ 

Mes vertiname jūsų pasitikėjimą mumis ir prisiimame bet kokią atsakomybę už tiekiamas prekes bei paslaugas.Mūsų ateities vizija

1
Tapti tarptautiniu mastu žinomais kanapių produkcijos didmenininkais.
2
Teikti savo klientams tik aukščiausios kokybės kanapių produktus taip, lyg teiktume juos savo šeimai ir artimiesiems.
3
Būti teigiamo pokyčio dalimi maisto pramonėje.